Preskočiť na obsah

Staňte sa súčasťou brutálneho kultu v horore Housewife

Turecký horor v plnej kráse.

Film Baskin sa dostal do nášho zoznamu najlepších hororov za rok 2016. Stáli za ním Turci Can Evrenol a Cem Özüduru a svojou hororovou víziou a citom šokovali žánrových fanúšikov i filmových kritikov. Dobrou správou je však to, že svoje sily opäť spojili a vytvorili atmosférický „kultový“ horor Housewife, ktorý cez RLJE Films vyjde už druhého októbra.

V ňom sa centrom pozornosti stane Holly a jej tragický život. Jej sestra a otec boli zavraždení matkou keď bola malá, odvtedy sa jej život skladá z prázdna, nočných môr a samoty i napriek tomu, že je vydatá. Holly už nevie ako ďalej. Necíti sa byť súčasťou vlastnej existencie a živé nočné mory jej už vonkoncom nepomáhajú v snahe uzdraviť sa.

Na odporúčanie kamarátky navštívi „Umbrella of Love and Mind“, čo sa ukáže byť kult vedený Brucom O’Harom. Ako ostatné kulty, aj tento loví zúfalých ľudí hľadajúcich odpovede na umlčané otázky. To je však to jediné, s čím sa dá kult Bruca O’Haru porovnať s tými ostatnými. Bruce totiž Holly prevedie po ceste bizarnosti, nepoznanej reality a šialenej pravdy, ktorá sa ukrýva v jej minulosti.

Postavu charizmatickej Holly stvárnila Clémentine Poidatz. David Sakurai sa pre zmenu predstavil ako desivo šarmantný Bruce O’Hara. Okrem nich si vo filme zahrali Defne Halman, Ali Aksöz, Alicia Kapudag, Resit Berker Enhos, Alper Magriso a Haktan Kaan Icel.

Housewife je z produkcie Anka Film, Mo Film, Chantier Films a na digitálnych platformách a DVD vyjde 02.10.2018 cez RLJE Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: