Preskočiť na obsah

Neotvárajte oči, radí nový horor vo svojom prvom traileri

Desivé tajomstvo a začiatok po smrti.

John pracuje ako zdravotný brat pre domáce hospice. Nie každý nevyliečiteľný pacient túži stráviť posledné momenty svojho života v zdravotnom zariadení. Agnes navyše vlastný nádherný dom na samote obklopený lesmi, jazerom a pokojnou atmosférou, takže jej rozhodnutie umrieť doma pod starostlivosťou Johna je pochopiteľné.

Agnes je však naozaj záhadná pacientka. Johna prekvapí slovami o tom, že žiadala silného a schopného muža, nie dieťa. Skutočný šok sa však dostaví v momente, keď krátko pred smrťou poprosí Johna o to, aby ju pochoval.

John mal pôvodne zastupovať starostlivosť Annie, dcéry Agnes, nakoľko potrebovala na niekoľko dní odísť. Po smrti Agnes ho tak čakalo sprostredkovanie smutnej správy. Annie síce po lícach tiekli slzy, no Johnovi prezradila, že Agnes spravila niečo desivé a neodpustiteľné. Niečo, čo Johna s Agnes spája. Namiesto odchodu domov ho tak čaká konfrontácia s neopísateľným zlom. Zlom z inej reality.

Horor Don’t Open Your Eyes napísal a zrežíroval Dmitry Yun. Vo filme si zahrali Jamie Caroll, Gergana Mellin, Tom Kemnitz Jr. a Travis Cox.

Don’t Open Your Eyes je z produkcie Red Lift Productions a vyjde 25.09.2018 na VOD a DVD cez Screen Media Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: