Preskočiť na obsah

‚Scare Package‘ je zamilovaným dopisom hororu. Pozrite si naň trailer

Byť fanúšikom hororu je ťažké.

Ak sa pomaly pripravujete na halloweensky večer a zostavujete si zoznam hororových filmov na sledovanie, možno vám ulahodí „hororový balíček“.

Scare Package je antológia pozostávajúca zo siedmych hororových segmentov od ôsmych talentovaných režisérov. Ide o zamilovaný dopis hororu, takže vás čakajú snáď všetky existujúce trópy nami milovaného temného žánru.

Segmenty sú odprezentované cez milovníka hororu Chada Buckleyho, ktorý má na starosti ešte stále stojací obchodík s filmami. Technicky má len jedného zákazníka Sama, s ktorým Chad pravidelne vedie debaty a hlavne hádky. Predsa len, horor ako žáner vie ľudí celkom rozdeliť.

Chada zo stereotypu vyvedie uchádzač o pracovné miesto. Pochopiteľne, Chadovov prvou úlohou bude záhadnému uchádzačovi vysvetliť o čom horor je. A či s tým súhlasíte alebo nie, horor má jasné pravidlá. Tie sa nachádzajú v siedmych filmoch.

Segmenty zrežírovali Emily Hagins, Aaron B. Koontz, Chris McInroy, Noah Segan, Courtney & Hillary Andujar, Anthony Cousins a Baron Vaughn. Vo filme uvidíte Jeremy King,  Noah Segan,  Toni Trucks,  Chase Williamson,  Baron Vaughn a Joe Bob Briggs.

Scare Package je z produkcie Paper Street Pictures, Tropes Movie a vyjde na Shudder, DVD a Blu-ray 20. októbra.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *