Preskočiť na obsah

Sexy párty schladia litre krvi v slasheri Crazy Lake

Crazy Lake prinesie osemdesiatkový slasher k životu.

Ak 80. roky patrili nejakej príchuti hororu, jednoznačne by išlo o slasher. Filmy ako Black Christmas, Halloween a neskôr úspech Friday The 13th, mali za následok masívny boom hororových filmov, ktorých hlavnými ingredienciami boli krv a rozhádzané časti ľudských tiel. Možno vždy nešlo o komplexný kultúrny zážitok, no ísť v piatok na večerné premietanie pod holým nebom s partiou kamarátov malo určite svoje čaro. Len zábava a krv.

Podobný filmový zážitok sa rozhodli priniesť Jason Henne (Claustrophobia) a Christopher Leto (The Houswife Slasher, Claustrophobia), dvaja mega fanúšikovia slasherov z rokov osemdesiatych. Výsledkom ich vášne a tvrdej práce je horor Crazy Lake, ktorý už svojim názvom napovedá, o čo vo filme pôjde.

Crazy Lake sleduje partiu mladých sexy kamarátov a študentov, ktorí si pôjdu užiť párty plnú alkoholu a sexu do chatky neďaleko legendárneho jazera. Legendárne je preto, lebo o ňom kolujú rôzne strašidelné príbehy, ktorých menovateľom sú údajne neľudské experimenty na väzňoch. Pochopiteľne, tento nápad nebol prvý na ich zozname, lenže niečo nečakané narušilo dni a noci strávené na pláži. Párty sa však nikdy neodkladá, no návšteva tajomného vraha im dá rýchle ponaučenie o riziku a potenciálnej odmeny. Vrchol zábavy sa rýchlo zmení na zlomový bod, ktorý rozhodne o tom, kto prežije a kto skončí na päť častí v jazere.

Takže ak vám sledovanie krvavého masakru bezduchých prsnatých žien a tupých chlapov prináša neutíchajúci pocit satisfakcie, rozhodne dajte slasheru Crazy Lake šancu, nesklame vás.

Vo filme si zahrali Rob Mello, Skyler Joy, Libby Blanton, Marco DelVecchio, Tom Latimer a Ashley Nicole Allen. Crazy Lake vyjde vďaka Indican Pictures 3. októbra na VOD.

Trailer:

https://vimeo.com/221829040

Zábery z filmu:

Plagát: