Preskočiť na obsah

Krvou nasiaknutá antológia 10/31 príde včas na Halloween

Krvou nasiaknutá antológia 10/31 potrebuje pomoc.

V Horormagórii milujeme dobré antológie. Človek sa príliš často ocitá v situácií, keď chce zorganizovať hororový večer a nevie, aké filmy zvoliť. Fanúšik hororu je proste veľmi vyberavý a kritický, unudiť ho 90 minútami filmu je to najhoršie, čo sa môže stať. A to nehovoríme o situácii, kedy ide o špeciálny desivý večer vo dvojici a tá druhá polovička zvolený film berie ako dôkaz toho, že ju poznáte.

Aj na také príležitosti sú ideálne antológie, v ktorých aj ten najkritickejší divák nájde to svoje. Predsa len, vždy ide o zbierku krátkych filmov, za ktorými stoja iné kreatívne hlavy. S blížiacim sa Halloweenom (predstierajme na chvíľu, že má u nás tento sviatok tradíciu) prichádzajú na temné svetlo nové a nové hororové filmy, no antológia s názvom 10/31 vyzerá veľmi dôstojne a rozhodne si zaslúži našu pozornosť.

10/31 tvorí až 6 rôznych filmíkov od odlišných režisérov, medzi ktorými nájdeme aj pôvodného bubeníka kapely Evanescence Rockyho Graya. Ten si otvorí svoj režisérsky debut filmom The Samhain Slasher, ktorý je druhý v poradí v zbierke 10/31.

Ostatnými sú The Halloween Blizzard of ’91 od Bretta DeJagera (Cryptids, Bonejangles, The Legend of Cooley Moon), Trespassers od Zanea Hershbergera (Cryptids), Killing the Dance od Johna Williana Holta (Volumes of Blood: Horror Stories, The Dooms Chapel Horror), segment Malvolia: The Queen of Screams od Huntera Johnsona (2 Jennifer) a Justin M. Seaman (Volumes of Blood: Horror Stories, The Barn) stojí za časťou The Old Hag.

10/31 je z produkcie The Red Letter Entertainment a zahrali si v ňom okrem iných aj Cindy Maples, Jennifer Nangle a Jordan Phipps.

Film je naplánovaný na október a nachádza sa v posledných štádiách produkcie, no jeho tvorcovia potrebujú finančnú pomoc, nakoľko museli najať expertov na úpravu farieb a vizuálne efekty.

Ak chcete prispieť a tým pomôcť, môžete tak učiniť na stránke ich Indiegogo kampane. Medzi odmenami za pomoc nájdete DVD, plagát, či podpísanú pohľadnicu.

Podpor 10/31 na Indiegogo:

[maxbutton id=“2″]

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: