Brána do pekla a návrat zo Súmraku mŕtvych

Slaughterhouse Rulezzz!!!

Simon Pegg a Nick Frost sa vracajú spopod súmraku mŕtvych a to priamo do Rokfortu v pripravovanej hororovej komédii Slaughterhouse Rulez. V elitnej internátnej škole Slaughterhouse School sú žiaci vedení k láske k vzdelaniu, peniazom a moci. Až na tú mágiu sú však tieto školy navzájom nerozoznateľné… ak nerátame pekelný horor, ktorý ohrozuje všetkých študentov a profesorov.

V lese neďaleko od prestížnej školy totiž prebieha kontroverzné frakovanie. To spôsobilo hlboký závrt, o ktorom sa žartuje, že vedie priamo do pekla. Tento vtip sa však rázom premení na krutú realitu a všetci na pôde Slaughterhouse School budú musieť čeliť krvilačnému hororu, ktorý do odevu strachu obliekol celú školu od okna k oknu.

Slaughterhouse Rulez zrežíroval Crispian Mills. So scenárom mu pomohol Henry Fitzherbert. Vo filme si zahrali Asa Butterfield, Finn Cole, Hermione Corfield, Michael Sheen, Nick Frost, Simon Pegg, Isabella Laughland, Jassa Ahluwalia, Tom Rhys Harries, Kit Connor, Drew Casson a ďalší.

Táto hororová komédia je z produkcie Catalyst Global Media, Stolen Picture a Sony Pictures International Productions. Slaughterhouse Rulez vyjde presne na Halloween tohto roku, avšak zatiaľ len v UK.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: