Seriál ‚The Watcher‘ od tvorcov American Horror Story má svoje prvé herecké obsadenie

Seriál The Watcher má prvé tváre.

Pozorovanie „Pozorovateľa“ sa pečie.

Ak patríte medzi fanúšikov true crime a záhad, určite ste už počuli alebo čítali o prípade známom ako „The Watcher“, ktorý sa začal odohrávať v júni roku 2014 vo Westfielde v New Jersey, rodine Broaddusovcov. Tá sa do nového domu presťahovala so snom odžiť si svoj predmestský americký sen, ktorý sa však okamžite po príchode premenil na desivý horor.

Do ich schránky začali pravidelne chodiť anonymné listy podpísané autorom s prezývkou „The Watcher“, teda „Pozorovateľ“. Rodine posielal šialené príbehy o tom, ako ich dom na 657 Boulevard sleduje už roky, a roky predtým ho sledoval jeho otec. Členov rodiny strašil historkami o supernaturálnom pôvode domu, ktorý je hladný a baží po mladej krvi. Rodičov vystrašilo hlavne to, že anonymná osoba poznala prezývky ich detí a vedela opísať ich denné aktivity.

Príbeh sa ale klasicky zamotal. Boraddusovci sa rozhodli zažalovať pôvodných majiteľov, neskôr sa snažili dom rozdeliť na dve časti, čo mesto zamietlo, poštvali si proti sebe susedov, ktorým začali chodiť do schránky anonymné výhražné listy a v neposlednom rade sa údajne snažili svoj príbeh predať produkčným spoločnostiam.

Aká je skutočná pravda za príbehom The Watcher sa doteraz nevie. Išlo o unudeného suseda, niečo nebezpečnejšie alebo hru rozohranú samotnou rodinou? V každom prípade, ignorujúc traumu, rodina nakoniec obstála dobre. Po dlhých rokoch dom predali za necelý milión dolárov a Netflixu predali práva na sfilmovanie ich príbehu.

A tu sa dostávame k ten najdôležitejšej časti. O seriálovú podobu sa postarajú Ryan Murphy a Ian Brennan. Ryan Murphy, zodpovedný za populárny seriál American Horror Story, s Ianom Brennaom spolupracoval na projektoch Scream Queens, Hollywood, Ratchedová či Halston. Tí podľa Deadline do hlavných úloh obsadili veľké herecké mená Naomi Wattsovú a Bobbyho Cannavalea.

Uvidíme, kam sa The Watcher limitovaný seriál posunie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *