Preskočiť na obsah

Mať za manželku hladnú zombie je zábavnejšie, než sa zdá

Nový originálny seriál Santa Clarita Diet z produkcie Netflix ukáže, aký náročný je život so zombie manželkou.

Aj keď sa môže zdať, že trh je už niekoľko rokov presýtený zombie žánrom a v roku 2017 divákov nebude možné zaujať prakticky ničím, Netflix sa predsa len o malý zázrak pokúsi.

Netflix to skúsi s vlastným seriálom Santa Clarita Diet, kde sa diváci po zahryznutí dočkajú horkosladkej chute života v meste Santa Clarita v Kalifornii. Ničím špeciálny a zvláštne neurčitý rodinný život dvoch realitných maklérov Joela (Timothy Olyphant), Sheily (Drew Barrymore) a ich adolescentnej dcéry Abby (Liv Hewson) dostane punc kontrastu. Nečakane sa ocitnú na ceste smrti a deštrukcie potom, čo sa Sheila zobudí nie úplne vo svojej koži. Okrem jej apetítu sa zmení aj jej povaha a nič jej tak nebude brániť v utíšení chuti po ľudskom mäse.

Joel ako vzorný manžel sa nás bude snažiť presvedčiť o tom, že láska prekoná aj takéto problémy za hranicou morálky a zákona. Spoločne tak skúsia vymyslieť spôsob, ako sa adaptovať na bezproblémový život v Kalifornii a zároveň loviť koristi pre ktorých usmrtenie sa nebudú cítiť až tak veľmi zle.

Tento temno humorný pohľad na zombie žáner znie minimálne zaujímavo a sami sme zvedaví, či divákov chytí za ten správny orgán.

Seriál budete môcť sledovať aj na slovenskom Netflixe a to už 3. februára tohto roku.

Trailer s vôňou čerstvého mäsa:

1 názor na “Mať za manželku hladnú zombie je zábavnejšie, než sa zdá”

  1. Pingback: Zombie manželka sa vracia v novom traileri na seriál Santa Clarita Diet - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.