Sedem smrteľných hriechov ožije v horore Art of the Dead

Ktorý hriech je váš?

Trojicu Sonny Mahal, Michael Mahal a Rolfe Kanefsky sme tu mali naposledy v októbri pri vydaní traileru na zábavný horor Party Bus To Hell s Tarou Reid. Ich najnovší projekt, taktiež s T. Reid, nesie názov Art of the Dead a nakrúcanie sa začalo koncom mája tohto roku. Už teraz je však k dispozícii drobnejší teaser trailer.

Art of the Dead je horor venujúci sa 7 smrteľným hriechom – pýcha, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť.

Dylan Wilson si zakúpil kolekciu obrazov od maliara Doriana Wildea. Obrazov je presne sedem a všetky znázorňujú smrteľné hriechy. Myšlienky o tom, že umelci uzatvárajú zmluvy s diablom z vidiny úspechu alebo novej inšpirácie siahajú pravdepodobne až k úplnému zrodeniu umenia. Často sa však toto „klišé“ chápe ako kompliment, no Dorian Wilde svoju dušu naozaj temným silám predal a jeho obrazy obsahujú nevidené horory.

Jeho celá rodina pozostávajúca z manželky Giny, syna Louisa, dcéry Donny a ďalších dvoch drobných detí sa ocitne v nebezpečenstve. Namaľovaný teror však neohrozuje len ich, ale každého, kto príde do kontaktu s prekliatymi obrazmi. K porazeniu pekelného hororu je však potrebné poznať pôvod zla schovaného v maľbách. Históriu Doriana Wildea dokonale pozná farár Mendale. Len on vie, ako sa zbaviť hriešneho teroru.

O réžiu sa postaral spomínaný Rolfe Kanefsky. Scenár dali dohromady Michael Mahal a Sonny Mahal. Vo filme si zahrali Tara Reid, Richard Grieco, Sarah French, Jessica Morris, Brenna Daly, Aaron Groben, Mindy Gilkerson, Tania Fox, Cheryl Prater a ďaľší.

Art of the Dead je z produkcie Mahal Empire, Potato Eater Productions, SlaughterCore Presentations a dátum svetovej premiéry ešte nie je známy. Môžete sa však pokochať malou ochutnávkou.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: