Preskočiť na obsah

Temné dvojča zo zrkadla rozpúta peklo v horore Look Away

Temné dvojča.

S coming of age príbehmi sa dokáže stotožniť každý bez výnimky. Adolescencia je predsa len obdobie, ktoré je prirodzenou súčasťou ľudského života ako takého. Ten moment transformácie tínedžera na dospelú osobu je desivý, zvláštny a trápny. Nájsť samého seba v spleti pocitov a konfliktných názorov je naozaj náročné.

Práve v tomto zvláštnom časovom úseku sa nachádza 18 ročná atraktívna (ako inak) Maria, ktorá sa nedočká jediného príjemného slova od vysoko postavených a sofistikovaných rodičov. A ako už býva zvykom, nádherná Maria si taktiež prechádza náročným obdobím vo svojej vysokej škole. Je šikanovaná na každom kroku, dokonca aj hormónmi obalení chlapci ju potkýnajú na chodbách medzi skrinkami.

Väčšina romantických filmov určených pre smutné tínedžerky v tomto momente prepne na príbeh škaredého káčatka, ktoré sa pomocou účesu a jemného mejkapu premení na labuť s vlastnou integritou, hrdosťou a schopnosťou odmietnuť všetky v rade zastúpene penisy, ktoré po nej doteraz ani len neštekli.

Hrdinka v horore Look Away sa však nedočká videomontáže premeny. Maria nazrie do svojho gigantického zrkadla a spozná svoju temnú dvojičku s menom Airam… chápete, lebo Maria odzadu je…

Dve časti jedného celku si vymenia miesta a do reality si odskočí vražedná, šialená, seduktívna, sexy a pomstychtivá Airam. Tá spustí peklo nielen u seba doma či v škole, ale i vo vlastnej mysli. Maria prestane byť potrebná…

Horor Look Away zrežíroval a napísal Assaf Bernstein. Zahrali si v ňom India Eisley, Jason Isaacs, Mira Sorvino, Kristen Harris, Penelope Mitchell, Harrisson Gilbertson, Cristina Segovia a ďalší.

Look Away je z produkcie Primary Wave Entertainment, Dana Lustig Productions, Buffalo Gal Pictures a je dostupný na iTunes cez Vertical Entertainment už od piatku 12.10.2018.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: