Preskočiť na obsah

Odporný horor od režiséra Ľudskej stonožky dostal teaser trailer

Onánia s otvorenými dverami.

O filme The Onania Club od neslávne slávneho holandského režiséra Toma Sixa sme písali koncom mája tohto roku. Vtedy vyšiel príťažlivý plagát a privítali sme to aj ako možnosť rekapitulácie jeho predošlej tvorby, hlavne legendárnej trilógie Ľudská stonožka (The Human Centipede). Keďže máme 12 rokov, aj v tomto prípade žmurkáme a pripomíname, že Tom Six sa svojimi stonožkami zapísal do análov hororového žánru.

Pre Toma Sixa je prirodzené šokovať a je teda úplne pochopiteľné, že jeho ďalší projekt lieta na krídlach potenciálu preskočiť všetky stonožky. Tom Six v máji toho veľa neprezradil, teda až na sľub, že pôjde o jeho najodpornejší film. Ani teraz pri vydaní teaser traileru nepovedal nič špecifické o príbehu The Onania Club, no fanúšikom a nadšencom vysvetlil, že sa od body horroru presunul k čistému psychologickému hororu.

Samozrejme, psychologický horor chápe Tom Six odlišne ako mnohí z nás, preto ako pomôcku k vylúšteniu onánia záhady uviedol slovo “Schadenfreude“, ktoré filozof Arthur Schopenhauer označil za pomenovanie „tej diabolsky najhrozivejšej ľudskej emócie“.

V minulom článku sme spomínali, že dej by mal byť zasadený do prostredia Hollywoodu a nemýlili sme sa. Tom Six len naznačil, že The Onania Club bude o silných, bohatých a bielych ženách z Los Angeles, ktoré majú „celú show“ pod palcom.

Teaser trailer ponúka náhľad so tohto sveta. Ako názov filmu napovedá, môžete očakávať nezabudnuteľné zábery skupinovej masturbácie.

The Onania Club má vyjsť už tento rok na jeseň. Je z produkcie Six Entertainment Company a zahrali si v ňom Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman a Flo Lawrence.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: