Sci-fi triler ‚Kyslík‘ o žene s neznámou identitou dostal oficiálny trailer

Uväznená v komore bez kyslíka.

90 minút na záchranu…

Očakávaný sci-fi trilerový projekt Kyslík (Oxygen) od Alexandra Aju (Hory majú oči, Noc s nabrúsenou britvou) a scenáristky Christie LeBlanc sa blíži na streamovaciu platformu Netflix a máme tu tak aj prvý oficiálny trailer. V marci sme o filme písali pri príležitosti vydania krátkeho traileru, ktorý sme chválili pre zachovanú a pre Kyslík (Oxygen) dôležitú mysterióznosť. Nový trailer síce načína do záhadnosti identity hlavnej postavy, stále však patrí medzi bezpečnejšie upútavky pre divákov, ktorí chcú o filme vedieť čo najmenej. Ak sa vám riskovať nechce, teaser trailer vám bude bohato stačiť.

Príbeh filmu je o žene, ktorá sa prebudí v kryokomore, obkolesená meracími zariadeniami a bez jedinej vedomosti o svojej identite. Jedno z nich zobrazuje klesajúcu úroveň kyslíka, na čo ju upozorní monotónny hlas umelej inteligencie. Zostáva jej 90 minút a ak sa chce z kryokomory dostať von, musí prísť na to, kto je a ako jej život súvisí so situáciou, v ktorej sa ocitla. Uväznená v úzkej komore to však nebude mať také ľahké.

Vo filme od Alexandra Aju a scenáristky Christie LeBlanc si zahrali Mélanie Laurent, Malik Zidi, Eric Herson-Macarel, Marc Saez, Mathieu Amalric, Lyah Valade, Marie Lemiale, Cathy Cerdam a Laura Boujenah.

Kyslík (Oxygen) je z produkcie Getaway Films, Echo Lake Entertainment a vyjde na Netflixe 12. mája 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *