Dávajte si pozor na to, čo si prajete

Niektoré priania môžu mať hororové následky.

Byť tínedžerom nie je vždy jednoduché. Mnohí by sa mohli hádať o tom, že byť tínedžerom je dokonca najťažším životným obdobím vôbec. To isté pociťuje Clare. Šikana je súčasťou jej každodenného života, chalan, ktorý sa jej páči, ju dokonale ignoruje a otec ju pri každej príležitosti dokáže zahanbiť tak, akoby to bolo jeho životným poslaním.

Hanba však nie je tým jediným, čím otec Clare zmení život. Domov donesie peknú a tajomnú hraciu skrinku. Clare neodolá pokušeniu a hlavne vyrytému popisu. Ten šťastlivcovi sľubuje sedem želaní.

Film Wish Upon však nie je prerábkou Aladdina a už vôbec nie tínedžerskou romantickou komédiou v ktorej hlavná hrdinka dostane všetko, po čom kedy túžila.

Energia nachádzajúca sa v hracej skrinke má temnejší pôvod, a i keď každé vyslovené želanie Clare splní, vezme si niečo naspäť.

Ľudia blízko Clare začnú padať do náručia násilnej smrti a tí živí začnú trpieť tak, že smrť by pre nich bola vítaným oslobodením.

Clare sa nový a perfektný život páči priveľmi na to, aby premýšľala nad zničením hracej skrinky. Tým však pootvorí dvere nebezpečiu, aké si ani len nevedela predstaviť.

Režisérom filmu je John R. Leonetti (The Butterfly Effect 2, Annabelle), scenár pripravila Barbara Marshall (Viral) a vo filme si zahralo viacero známych tvári, mimo iných aj Joey King (The Conjuring, Fargo) a Shannon Purser (Stranger Things).

Wish Upon vyjde 30. júna tohto roku.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=lgi_up2nVX0