Sarah Paulson si vás k smrti zamiluje v napínavom trileri ‚Bež!‘

Pozrite si trailer na triler Bež! (Run, v češtine V Zajetí)

Nekonečná rodičovská láska.

Materinská láska je často tým najčistejším, čo človek môže zažiť. Pocit bezpečia, porozumenia a toho, že niekto bude na vašej strane nech sa deje čo sa deje – to je skrátka na nezaplatenie. Pre Chloe v napínavom trileri Bež! (orig. Run, v češtine V Zajetí) sa však materinská láska stane väzením- a to doslova.

Chloe je na vozíku a je odkázaná na starostlivosť svojej matky Diane. Tá sa o ňu stará s nekončiacou starostlivosťou. Jej bezpečie, zdravie a šťastie sú na prvom mieste a Diane má všetko pod kontrolou. Podávanie liekov, dávkovanie liekov, denný režim, večerný režim, varenie, upratovanie, spánok a dokonca aj vzdelávanie. Život Chloe si Diane zobrala na vlastné plecia a nehodlá sa tejto zodpovednosti vzdať. Vychovávaná v kompletnej izolácií a krátko pred dovŕšením dospelosti, Chloe si začne klásť otázky.

Jej zvedavosť vyprovokuje zvláštne správanie Diane a čoraz dusivejšie materinské objatie. Chloe sa pokúsi nájsť odpovede na nikdy nezodpovedané otázky pomocou internetu, no keď zistí, že prístup k sieti neexistuje, vo svojej mysli si začne dávať všetko dokopy – s matkou niečo nie je v poriadku.

Zamenené lieky, zvýšená agresivita a materinská láska meniaca sa na iracionálne chorobnú moc nad jej životom. Chloe musí utiecť, no ako? Je pripútaná na vozíku a Diane si celý život pestovala fasádu dokonalej matky. Jedno je však isté, ak zostane v objatí Diane ešte chvíľu, čaká ju pomalá a bolestivá smrť.

Film Bež! (Run, v češtine V Zajetí) je od Aneesha Chagantyho a Seva Ohaniana, ktorí spoločne pracovali na trileri Pátranie (Searching). Vo filme si postavu matky zahrala Sarah Paulson, ktorú fanúšikovia poznajú zo seriálu American Horror Story či z nedávneho hitu Ratchedová (Ratched) na Netflixe. Chloe stvárnila nováčička Kiera Allen, ktorá je vozíčkarka aj v skutočnom živote.

Bež! (Run, v češtine V Zajetí) je z produkcie Lionsgate a vyjde v českých kinách 20. novembra cez Bontonfilm. V slovenských kinách by mal vyjsť film cez Bontonfilm o deň skôr 19. novembra. V USA vyjde film exkluzívne na Hulu 20. novembra.

Český trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *