Navštívte svet duchov v seriáli ‚Paranormal‘ na Netflixe

Hororový seriál Paranormal príde na Netflix budúci mesiac.

Minulosť neumiera.

V úvode tohto mesiaca vyšiel prvý teaser trailer na hororový seriál Paranormal. Keďže sa pomaly blížime k dátumu jeho vydania, dočkali sme sa aj plnohodnotnej upútavky, ktorá ponúka viac než minútu nových záberov. Paranormal je prvou egyptskou produkciou Netflixu a je založená na knižnej sérii s rovnomenným názvom od autora Ahmeda Khaleda Tawfika.

Seriál sa začína v roku 1969 v živote profesora a hematológa Dr. Refaata Ismaila. Skeptik, možno až cynik a hlavne muž so svojským zmyslom pre humor. Celú svoju existenciu postavil na vedeckom prístupe k realite a nikdy nevenoval ani len myšlienku možnosti jestvovania niečoho mimo naše chápanie. Humorne sa riadi len tým, že jediné zákony, ktorým verí bez dôkazov, sú tie Murphyho.

Refaata naozaj začnú sprevádzať zvláštne udalosti, náhody a neškodné nehody. Do jeho videnej reality sa navyše začne vkrádať dievča v bielych šatách. Neverí, že ide o ducha. Považuje ju len za výplod svojej mysle. Má na to pádne dôvody – dievča totiž pozná. Ide o jeho podvedomie, snažiace sa mu niečo povedať alebo ide naozaj o jav, ktorý ho presvedčí o paranormálnom svete? Odpoveď sa mu pokúsi pomôcť nájsť jeho kolegyňa Maggie.

V seriáli si zahrali Ahmed Amin, Razane Jammal, Samma Ibrahim, Aya Samaha, Ahmed Dash.

Paranormal vyjde na Netflixe5. novembra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *