Duch sériového vraha brázdi prázdnymi ulicami v horore ‚The Lockdown Hauntings‘

Prázdne ulice lockdownu využije vražedný duch.

Desivá izolácia.

Nuž, lockdown mal hororový efekt na viacerých z nás a občas by nejeden bol schopný uveriť tomu, že sa ocitol na produkčnom sete post-apokalyptického filmu či niekedy nepodarenej čiernej komédie. Viacerí filmári sa nám vtedy nepoznanou situáciou inšpirovali k niekoľkým hororovým filmom. Medzi nimi bol aj Howard J. Ford, ktorý si strach z izolácie poňal po svojom.

Film sa odohráva – ako názov napovedá – počas lockdownu, kedy ulice miest sú prázdne a ľudia si svoje životy snažia natlačiť do vlastných bytových priestorov. Tento nezvyčajný jav absencie ľudských aktivít využijú aj zlé paranormálne a supernaturálne sily. Jednou z nich je sériový vrah, ktorého duch ožil a začal terorizovať mladé ženy. Fyzické dôkazy neexistujú a svedkov niet. Detektívi budú musieť využiť pomoc paranormálnych expertov, ak chcú dolapiť neviditeľnú vražednú silu.

Vo filme The Lockdown Hauntings od Howarda J. Forda si zahrali Angela Dixon, Tiffany Hannam-Daniels, Heather Peace, Tony Todd, Emily Haigh, Kate Davies-Speak, Sophie Flack, Ayvianna Snow, Justin Hayward.

The Lockdown Hauntings je z produkcie Altitude Films a vyjde 3. mája 2021 cez Evolution Pictures.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *