Polnočný kuriér a mysteriózny balík v čínskom horore The Express

Mysteriózny balík z Číny.

Každé objednanie balíka dokáže byť stresujúce, no čínsky horor The Express (恐怖快遞) vám predstaví šialené zásielkové peklo. Luo Gang a Lin Na sú pár ako každý iný. Láska, radosť, žiarlivosť, obavy a neustály boj kompromisov. Všetko sa však tragicky zrúti po tom, čo Lin nájdu utopenú v rieke pod mostom. Nikto z blízkych nedokáže uveriť tomu, že spáchala samovraždu. Nikdy sa nesťažovala a stratila sa za bieleho dňa. Na moste sa navyše našla jej kabelka a zvláštna krabica. Priatelia sa rozhodli veriť tomu, že išlo o nešťastnú náhodu.

Žiaľ a smútok však veľmi rýchlo nahradia pocity strachu a nervozity. Každý z jej priateľov si na svojej adrese postupne nájde záhadný balík. Balík, ktorý prináša teror a smrť. Ich mysle ovládnu horor, bizarné supernaturálne javy a snaha nájsť odpovede na túto šialenosť. Čo sa stalo Lin? Je za balík zodpovedný sériový vrah alebo ide o zásielku z najväčších hĺbok pekla?

The Express (恐怖快遞) zrežíroval Willie Ying a napísali Yang Zhang a Miao Xin. Vo filme si zahrali Tang Jing-Mei, Yam Giu, Shen Jian-Hung, Li Chen-Hao, Yao Yi-Qi, Leon Lee, Kris Shen a Kenneth Tsang Kong.

Film je z produkcie Kowloon Canton Railway a vyjde v čínskych kinách 23.11.2018.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=Fy32MUcOJ04

Zábery z filmu:

Plagáty: