Preskočiť na obsah

Krvavý raj na farme v arthouse horore Blood Paradise

Nie je raj ako raj.

Byť spisovateľom je poslaním plným stresu a nervozity, nie je to len o čase strávenom vo fascinujúcom imaginárnom svete. Autorka Robin Richards nástrahy svojej profesie pozná dokonale, hlavne po tom, čo jej posledná kriminálka nenadchla toľko čitateľov, koľko si želal jej vydavateľ. Je pravda, že jej knihu označili za perverznú a nechutnú, no kontroverzia dokáže dielo utiahnuť len kúsok.

Robin jednoducho musí napísať pokračovanie. Nielenže to má v zmluve, ale potrebuje sa odraziť od svojho dna a chopiť sa druhej šance. Bohužiaľ, Robin sa podotýka so spisovateľským blokom a domnieva sa, že jej pomôžu milostné radovánky s frajerom. Na jej smolu má vydavateľ iné plány a z horúcej dovolenky ju pošle do izolovanej farmy vo Švédsku. Vydavateľ verí tomu, že ak ju pošle na miesto, kde sa cesta za predošlým románom začala, Robin nakopne múza a napíše totálny bestseller.

Svojim spôsobom mal jej vydavateľ pravdu. Osamotená farma v sebe skrýva skutočných čudákov, už len stretnutie s jej šoférom v Robin zanechalo nepríjemné pocity. Lokálni obsesívni fanúšikovia, žiarlivé manželky a čudácky majiteľ farmy sú len vrcholom ľadovca. Dedina je ako vytrhnutá z hororového románu, čo jej rozhodne môže pomôcť v napísaní knihy. Otázka je len tá, či Robin svoj inšpiratívny výlet vôbec prežije.

Arthouse horor Blood Paradise je od pôvodom nemeckého režiséra Patricka von Barkenberga, pre ktorého sa jedná o celovečerný debut. So scenárom mu pomohla švédska herečka, scenáristka a producentka Andréa Winter. Obaja si v tomto filme aj zahrali. Andréa Winter stvárnila hlavnú postavu Robin Richards. Okrem nich sa vo filme ukážu Christer Cavallius, Rolf Brunnström, Ingrid Hedström, Martina Novak a Lars Brunnström.

Blood Paradise je erotický a gotikou nasiaknutý horor o vražde, záhade, posadnutí a pomste. Je z produkcie Von Barkenberg Productions a vyjde 05.06.2019 vďaka Artsploitation Films.

Trailer:


Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: