Preskočiť na obsah

Polnoc vo vojne v obkľúčení nadprirodzených entít

Môže byť niečo desivejšie ako vojna? Odpoveď vám dá horor Boots on the Ground.

Je október roku 2014 a vojna v Afganistane sa blíži k svojmu koncu. Piati britskí vojaci dostanú svoju poslednú misiu a dúfajúc v jej úspech sa tešia na koniec pekla, v ktorom strávili príliš veľa času. Pri zvládnutej obrane sa im podarí dostať do bezpečia, keď v tom narazia na staro vyzerajúcu stavbu. Po menšej opatrnej prehliadke si všimnú, že ide o doslovný labyrint plný záhadných predmetov a prísľubu nočnej mory.

Vytrénovaní vojaci budú musieť čeliť supernaturálnym silám a útokom kreatúr z hĺbky pekla. V zvláštnej stavbe však očividne prebývali vojaci z jednej i z druhej strany a nadprirodzené entity do ich sveta vôbec nepatria. Ide o skutočné monštrá alebo sa realite začkalo?

Horor Boots on the Ground bol natočený pomocou 360- stupňových prenosných kamier umiestnených na hlavách hercov, čo by malo poskytnúť uveriteľnejší zážitok. To rozhodne pomôže pocitu autentickosti, keďže ide o found footage film. Zrežíroval ho Louis Melville, zodpovedný za film The Man Who Sold the World (2006) a ko-produkčne stál pri horore The Last Horror Movie (2003).

V horore z produkcie The Last Bullet Films si zahrali Tom Ainsley, Ian Virgo, Ryan McParland, Valmike Rampersand a Sally Day.

Boots on the Ground bude mať premiéru v auguste na festivale FrightFest v Londýne.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: