Preskočiť na obsah

Najvtipnejší klaun na svete sa vracia do American Horror Story

American Horror Story privíta navrátilca Twistyho.

Vo februári tohto roku vyšli poprvýkrát informácie o 7. sérii seriálu American Horror Story. Samotný kreatívny Boh Ryan Murphy sa vyjadril na tému novej série s tým, že sa bude týkať amerických prezidentských volieb, v ktorých vyhral Donald Trump. Táto novinka fanúšikov rozdelila. Najhlasnejšia skupina obvinila Murphyho z politizácie seriálu a zo zničenia mena AHS.

Už vtedy sme však v Horormagórii polemizovali nad tým, či to Ryan Murphy myslí doslovne a nejde mu skôr o okolnosti, ktoré voľby sprevádzali, teda rozdelenie spoločnosti, strach, sociálnu izoláciu, beznádej, hnev a témy rasizmu, či LGBTQ+. Jeden z faktorov, ktorý to naznačoval už vtedy, bol ten, že nová séria by mala nadväzovať na Freak Show, štvrtú sériu v poradí.

Teraz je to už viac než isté. Ryan Murphy pomocou svojho Instagramu opäť priniesol novinky a tie sa týkajú práve spomínanej Freak Show. Milý klaun Twisty, ktorého stvárnil John Carroll Lynch, sa totiž oficiálne vracia. Klaun so znetvorenou tvárou a ešte desivejšou ústnou náhradou bral svoje povolanie až príliš vážne. Zabávať ostatných nie je žiadna sranda a niekedy človeku z toľkého spoločenského tlaku jednoducho trošku prepne.

Twisty sa však pobral do klaunovského neba (?) a bude tak zaujímavé sledovať, ako Ryan Murphy vyrieši svoje časové a dejové línie.

V 7. sérii AHS sa predstavia Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes a Adina Howard.

Je potvrdené, že obľúbená Jessica Lange sa v seriáli už neobjaví a Lady Gaga si dá od hororovej show taktiež pauzu.

Natáčanie sa začalo v júni.

Z Instagramu Ryana Murphyho

Značky: