Preskočiť na obsah

Morbídna antológia Home Movies chce paralyzovať strachom

Domáce zábery ako horor.

Máme radi hororové antológie a o to viac, ak ide o kolaboráciu nezávislých tvorcov, ktorí doposiaľ nenašli svoj hlas v hororovej komunite. A keď hororová antológia sľubuje paralyzujúci strach, počúvame o to pozornejšie.

To je prípad pripravovanej antológie Home Movies (predtým Home Videos), ktorá si, ako názov napovedá, pre fanúšikov hororu pripravila zbierku krátkych filmov, ktoré spája subžáner found footage. Okrem toho je tu možný badať fakt, že ľudia zodpovední za trailer to s tým šokom mysleli skutočne vážne. Samotná upútavka síce toho príliš veľa ô rôznych príbehoch neprezrádza, no je je úplne zrejmé, že ľudia milujúci násilie si prídu na svoje.

Divák v Home Movies nájde všetko od únosov, sériových vrahov, týrania, maniakov, až po upálenie zaživa. A to všetko je možné zazrieť v upútavke, ktorá má niečo cez jednu minútu. Ak sa bude v podobnom tempe niesť aj samotná antológia, nejeden milovník morbídnosti si príde na svoje.

Na Home Movies sa podieľali režiséri a režisérky Sam Mason Bell, Mike Peter Reed, Jason Impey, Maude Michaud, Jason Figgis, Adam Jones, Sptehen Longhurst, Daiane Azura, George James Fraser, Kieran Johnston, Noel Rainford, Tony Newton a ďalší.

Home Movies je z produkcie Trash Arts, Vestra Pictures a vďaka distribučnej spoločnosti Worldwide Multimedia vyjde už čoskoro!

Trailer:

Zábery z filmu: