Pod vodou sa skrýva horor vo filme ‚What Lies Below‘

„Podvodná“ dokonalosť.

Vyrastať s jedným rodičom dokáže byť náročné a tento naturálne komplikovaný vzťah často blúdi pod čiernym mračnom nájdenia si nového partnera a teda rodiča. 16 ročná Liberty sa ocitne v šialenom svete rodinných vzťahov po tom, čo sa po návrate z tábora dozvie o novom priateľovi svojej matky.

Ten chlap je ako zo skúmavky. Typ, ktorý nájdete na okrasu v ženských týždenníkoch. Vysoký, vymakaný, opálený, modré oči, dokonalá štruktúra tváre, charizmatický a pracovitý. Navyše, aj jeho meno je surreálne generické – John Smith. Niečo tu nehrá, prečo by sa dokonalá mužská kreatúra hodila na matku s tínedžerkou?

Nuž, na pravdu príde Liberty príliš neskoro. Najprv sa nechá vcucnúť jeho magnetickým poľom do akejsi fantázie o milostnom trojuholníku. Začne si však všímať jeho bizarné a často aj nevysvetliteľné správanie. Správanie, ktoré súvisí s neďalekým jazerom. Je John Smith vôbec človek?

Horor What Lies Below je celovečerným režisérskym debutom Bradena R. Duemmlera, ktorý napísal aj scenár. Vo filme si zahrali Ema Horvath, Mena Suvari, Trey Tucker, Haskiri Velazques.

What Lies Below je z produkcie 527 Legacy a vyjde na VOD 4. decembra cez Vertical Entertainment.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *