Preskočiť na obsah

Miestna legenda o bizarnej rodine sa ukáže byť pravda v horore ‚Ash and Bone‘

Lesy skrývajú nebezpečné šialenstvo.

Ak vám chýbajú backwoods/hillbilly horory z čias ich zlatého vrcholu zo začiatku 21. storočia, tak Harley Wallen a Bret Miller vám určite spravia radosť s hororom Ash and Bone, ktorý sa momentálne nachádza v post-produkcii, no dostal prvý oficiálny trailer.

Príbeh je šablónovite rebelujúcej tínedžerke Cassie, ktorej otravne drzé správanie dosiahlo nových výšin po tom, čo do jej života vošla nevlastná mama Sarah. Otec Lucas sa rozhodne obe ženy svojho života zobrať na výlet na neďaleký vidiek, s vysnívaným úmyslom zmierniť pubertálne výkyvy svojej dcéry a zároveň jej poskytnúť neutrálnu pôdu na nadviazanie aspoň tolerantného vzťahu so Sarah. Všetci traja veľmi rýchlo prídu na to, že legenda z okolitých lesov o bizarnej McKinley rodine je pravdivá. Cassie sa dočká takých násilných šialeností, že život po boku novej „matky“ začne vyzerať ako príjemný sen.

Horor Ash and Bone zrežíroval Harley Wallen. Scenár napísal Bret Miller a vo filme si zahrali Angelina Danielle Cama, Kaiti Wallen, Harley Wallen, Hamie Bernadette, Calhoun Koening, Heather Fairbanks, Jimmy Doom, Kimberly Cruchon Brooks, Erika Hoveland.

Ash and Bone je z produkcie Cama Productions, Painted Creek Productions a vyjde ešte tento rok. Momentálne sa nachádza v post-produkcii.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *