Donald Trump v novej upútavke na siedmu sériu American Horror Story: Cult

Nový teaser trailer na American Horror Story: Cult predstavuje Donalda Trumpa a Hillary Clinton.

Každý, kto doteraz prežil aspoň jedno čakanie na novú sériu seriálu American Horror Story vie, že tvorca Ryan Murphy miluje krátke atmosferické hororové trailery, ktoré so samotným príbehom série nemajú takmer nič spoločné.

Inak tomu nebolo ani v prípade siedmej série s názvom Cult, ktorá sa niesla v klaunovskom duchu a so silným zafarbením kultu. Všetko to začalo 11. júla, keď samotný Ryan Murphy pomocou Instagramu prezradil návrat klauna Twistyho, ktorého diváci mohli vidieť vo štvrtej sérii seriálu s podtitulom Freakshow.  Ani nie o 10 dní neskôr vyšiel prvý oficiálny teaser trailer, v ktorom mohol fanúšik vidieť desiatky klaunov v hypnotickom a choreograficky synchrónnom kultovom správaní, len aby nakoniec poodhalili názov AHS: Cult.

Predtým sme dostali len indície o tom, že nová séria by sa mala týkať amerických prezidentských volieb, v ktorých vyhral Donald Trump. Už vtedy sme v Horormagórii polemizovali nad tým, či to Ryan Murphy myslí doslovne a nejde mu skôr o okolnosti, ktoré voľby sprevádzali, teda rozdelenie spoločnosti, strach, sociálnu izoláciu, beznádej, hnev.

Aj keď tieto krátke upútavky takmer nikdy nezobrazujú skutočné aspekty deja v seriáli, Ryan Murphy sa v najnovšej ukážke rozhodol použiť masky amerického prezidenta Donalda Trumpa a prezidentskej kandidátky Hillary Clintonovej.

Či ide len o rozvírenie vôd kontroverzie pred premiérou 5. septembra alebo o naznačenie toho, že sa séria Cult skutočne dotkne amerických volieb, ešte známe nie je.

5. septembra však odpoveď budeme poznať všetci.

V AHS: Cult uvidíme Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes a Adina Howard a Lenu Dunham.

Trailer (Trailer na oficiálnom YT channeli nie je sprístupnený pre naše územie, museli sme tak použiť mirror):

https://www.youtube.com/watch?v=XAmTyoE-imA&t

Zábery z traileru:

One comment

Comments are closed.