Preskočiť na obsah

Pekelný festival a sériový vrah v novom horore Hell Fest

Pekelný festival.

Och, s týmto sme tri dni a dva milióny vzhliadnutí neskoro. Keď nám prišlo upozornenie na trailer na Hell Fest, boli sme presvedčení o tom, že sme o ňom už článok napísali. Nuž, nešlo o Hell Fest ale Blood Fest. Kto by sa v spleti originálnych názvov nezmýlil?

No ale nevadí. Ak ste náhodou o Hell Feste za tieto tri dni nepočuli, niečo vám o ňom prezradíme.

Vysokoškoláčka Natalie navštívi svoju celoživotnú kamarátku Brooke a ako bonus spozná jej spolubývajúcu Taylor. Každé stretnutie podobného druhu zvykne dopadnúť ako šialene úžasná babská jazda, no blíži sa Halloween a s ním tematický festival strachu s názvom Hell Fest. Celé mesto a blízke okolie sa spoločne natlačia na jedno miesto a rozhýbu halloweensku zábavu plnú hororových atrakcií, bludísk a hier. Tento festival je známy tým, že sa každý rok koná v inom meste, takže príležitosť stať sa súčasťou legendárnej show sa jednoducho neodmieta.

Jeden návštevník pekelného festivalu sa však prišiel zabaviť po svojom – lovením po radosti bažiacich obetí. Zamaskovaný vrah si svoje trofeje vyberá poctivo, no po menšom náhodnom stretnutí svoju pozornosť upriami práve na Natalie, Brooke, Taylor a ich frajerov.

Hell Fest zrežíroval Gregory Plotkin (Paranormal Activity: The Ghost Dimension) a scenár napísali Seth M. Sherwood, Gary Dauberman, Blair Butler, William Penick, Chris Sey a Stephen Susco. Vo filme si zahrali Amy Forsyth, Bex Taylor-Klaus, Reign Edwards, Roby Attal, Christian James, Courtney Dietz, Matt Mercurio a ďalší.

Hell Fest je z produkcie Valhalla Motion Pictures a vyjde 28. septembra tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: