Preskočiť na obsah

Deformované dieťa pre svoju matku aj zabije

Radšej cysta ako dieťa.

Keď magazín Girls and Corpses zatvoril svoje papierové dvere, jeho vedenie sa rozhodlo odbočiť do filmovej produkcie. Girls and Corpses bol a je časopis, ktorý spája horor, absurdný humor, sex a nádherné ženy. Titulné stránky ozdobovali polonahé dievčatá objímajúce zombíkov, odrezávajúce hlavy rôznym (aj slávnym) osobnostiam a napr. špeciálne vydanie o drogách oslavovalo marihuanu taktiež veľmi príťažlivým spôsobom.

Nikto teda od produkcie Girls and Corpses neočakával pomalý psychologický a hlavne intelektuálny horor. Bol by to rozhodne šok, hlavne pre verných čitateľov časopisu. Našťastie, Girls and Corpses prišli s totálnym šialenstvom pod názvom Cynthia.

Robin a Michael sú dokonalým manželským párom žijúcim v dokonalom dome na dokonalej ulici. K dosiahnutiu perfektného šablónovitého života im však chýbalo dieťa. Snažili sa oň roky, dokonca vyskúšali mimotelové oplodnenie. Preto keď sa dozvedeli správu o tom, že zázrakom čakajú dvojičky, boli celí bez seba.

Bohužiaľ, úsmevy z tvárí Robin i Michaela rýchlo odišli. Doktor im prezradil, že dvojičky nakoniec nečakajú. Dieťa je len jedno, druhá polovica páru je cysta na vaječníku. Oboch to pochopiteľne zamrzelo, no podstatné je predsa to, že po rokoch skúšania budú konečne rodičia krásneho bábätka.

Práve v tom momente sa ich život premenil na jeden obrovský bizarný horor. Cysta, ktorú z tela Robin vyoperovali, žije. Deformovaný zhluk buniek má vlastné vedomie, svedomie, túžby a pocity. Vrodenou túžbou odpornej cysty je mať vlastnú matku. Robin však dieťa má – svoju vysnívanú Samanthu. Cysta je len cysta, nemala by byť vôbec nažive!

Robin však žije so Samanthou sama. S Michaelom sa rozišli. Cysta je ale odhodlaná nájsť svoju matku a rozhodne jej nič nezabráni vo svojich plánoch – ak musí, aj zabije. Zatiaľ sa rozhodne schovať pod dom svojej mamičky, no už onedlho ju postaví pred dôležitú otázku – prijme ju ako svoje druhé dieťa?

Film Cynthia zrežírovali Devon Downs a Kenny Gage, ktorí spolupracovali aj na projektoch Twisted Sisters či Devious Nanny. Scenár napísal Robert Rhine. V bláznivom horore Cynthia si zahrali Scout Taylor-Compton, Sid Haig, Rebecca Marshall, Bill Moseley, RobertLaSardo a James Karen.

Cynthia je z produkcie Girls and Corpses a vyjde 31. augusta vo vybraných kinách v USA a neskôr 18. septembra na VOD a DVD cez Indican Pictures.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: