Mysteriózne USB obsahuje desivé zábery vo found footage horore ‚Curse of Aurore‘

Film o Aurore Gagnon sa zmení na supernaturálnu moru.

Záhada vo Fortierville.

Svet reality a fikcie splynie v paranormálnom found footage horore Curse of Aurore od Mehrana C. Torgoleya. V príbehu Casey Nolan z YouTube kanálu MindSeedTV nájde v mystery boxe z dark webu bábku s USB kľúčom vsunutým v jej krku. Na USB kľúči sa nachádzajú desivé zábery skúseností filmárov, ktorí sa vydali do Quebecu s cieľom natočiť film o hroznej a smutnej udalosti.

Tou je skutočný príbeh o 10 ročnom dievčati Aurore Gagnon, ktoré sa v roku 1920 stalo obeťou dlho trvajúceho násilia páchaného jej nevlastnou matku a biologickým otcom. Na jej tele bolo nájdených až 54 rán a ako oficiálne príčiny úmrtia sú vedené otrava krvi a únava. Jej hrob leží v kanadskom mestečku Fortierville a Aurore Gagnon je od roku 2015 Historickou osobnosťou (personnage historique). Americkí filmári Lena, Aaron a Kevin chcú v drobnom meste nájsť dostatok materiálu pre svoj film, čo ich privedie k okultu a knihe „Jazyky mŕtvych“. Lenže snahou komunikovať s Aurore otvoria bránu strašidelným paranormálnym javom, ktorým vôbec nie sú pripravení čeliť.

Vo filme Mehrana C. Torgoleya a Llany Barron si zahrali Lex Wilson, Llana Barron, Jordan Kaplan, Roxane Delisle, Agathe Salzmann, Mike D. SmithCasey Nolan, David Robert Donatucci.

Curse of Aurore vyjde na VOD 12. januára 2021 vďaka Freestyle Digital Media.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *