Preskočiť na obsah

Osamotená medzi lovcami v horore Rust Creek

Mačka a myš.

Sawyer Scott je inteligentná a nezávislá vysokoškoláčka so svetlou budúcnosťou, na ktorú sa snaží zo všetkých síl pripraviť. Aj preto má namierené na výlet na pohovor, už dávno pochopila, že ak chce niečo dosiahnuť, musí sa obracať viac než ostatní. Bohužiaľ, na svojej ceste autom odbočí do zlej strany a ocitne sa pri lesoch vo východnej oblasti Kentucky. Osamotenú Sawyer z kraja lesa spozoruje dvojica čudákov. Tí sa jej rozhodnú podať „pomocnú ruku“.

Sawyer sa podarí ubrániť a utiecť čo najhlbšie do lesa. Doráňaná a vyslabnutá zostane schovaná vedľa skaly. Spadnutú v spánku ju nájde neznámy muž. Viac si nepamätá, len to, ako sa zobudila v cudzom obytnom prívese.

Neznámy muž je Lowell, bratranec dvoch násilníkov z lesa. Vraj jej nechce ublížiť, práve naopak. Mieni sa o Sawyer postarať, kým načerpá síl a zotaví sa zo zranení. Pustiť ju nechce, nakoľko sa v okolí pohybujú jeho bratranci a polícia v týchto kútoch sveta ochráni skôr svojich, než cudziu tuláčku.

Sawyer tak nezostáva nič iné, než Lowellovi veriť, no s veľkou opatrnosťou. Aj on má svoje mysteriózne momenty, čudné tiky a ako sa dozvie, aj nepríjemnú minulosť. Sawyer sa tak musí rozhodnúť. Zostane v starostlivosti neznámeho čudáka Lowella alebo utečie čo najďalej?

Film Rust Creek zrežírovala Jen McGowan a scenár napísali Julie Lipson a Stu Pollard. Zahrali si v ňom Hermione Corfield, Jeremy Glazer, Denise Dal Vera, Jay Paulson, Virginia Schneider, Laura Guzman, Daniel R. Hill a Micah Hauptman.

Rust Creek je z produkcie Lunacy Productions a vyjde 04.01.2019 na VOD cez IFC Midnight.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: