Hororová Zúbková víla sa teší na vaše ústa vo filme Tooth Fairy

Otvor ústa.

Zúbková víla je legenda, s ktorou sa stretol každý. Počas zlatého deckého veku nám rodičia nahovárali, že ak si vložíme vypadnutý mliečny zúbok pod vankúš, priletí zázračná víla, zúbok odnesie a svoju vďaku prejaví hodnotnou mincou. Naše detské mysle to prijali s absolútnou samozrejmosťou, no mierne dospelejší mozog sa nad legendárnou detskými zubami posadnutou postavou trošku pozastaví. Vkrádanie sa do domov k cudzím deťom a zbieranie ich zubov znie skôr ako veľmi nelegálny fetiš, pri najlepšom námet na veľmi nepríjemný horor.

To si povedali režisérka Louisa Warren, scenáristi Tom Critch, Shannon Holiday a vytvorili na pohľad šialený horor s názvom Tooth Fairy (pôvodne Toof). Tento film z ChampDog Films produkcie má totiž v úmysle prinútiť vás držať si ruku pred ústami a myslieť na to, ako bude najbližšia návšteva zubára vyzerať.

Príbeh je o Carle, ktorá sa po smrti sestry starala o jej syna Coreyho, zostávalo jej len získať rodný list a začať novú kapitolu vo svojom živote. Navštívila Nanu, ktorá tento životne dôležitý dokument má. No tak ako si aj myslela, návšteva sa nezaobišla bez jej bizarných príbehov o šialenej Zúbkovej víle. Prednes o kreatúre násilne trhajúcej zuby Carlu vôbec nenadchol a rozhodla sa okamžite odísť, no výpadok elektriny ju v tomto pláne zdržal.

Bohužiaľ pre Carlu a každého v dome, výpadok elektriny bude ten najmenší problém. Na svojej ceste je Zúbková víla, ktorá nemieni čakať na sladký spánok a prirodzené vykývanie zubu. Víla chce zuby okamžite, naraz a všetky. Vybavená špeciálnymi nástrojmi na trhanie zubov sa teší na bohatú noc. Carla sa však nemieni vzdať. Pokúsi sa nájsť metódy na obranu, vrátane rozsypaného cukru. Boj sa môže začať.

Ako sme spomenuli, horor Tooth Fairy (Toof) zrežírovala Louisa Warren (Bride of Scarecrow, Curse of the Scarecrow) a napísali Tom Critch (Bite) a Shannon Holiday (House on Elm Lake, Mandy the Doll, Bride of Scarecrow, Curse of the Scarecrow). Zahrali si v ňom Claire-Maria Fox, Claudine-Helene Aumord, Mike Kelson, Elena Thomas, Lucia Edwards, Manny Jai Montana, Clayton Frake, Nicola Lean a Will Dodd.

Tooth Fairy (pôvodne Toof) je z produkcie ChampDog Films a globálne distribučné práva získala spoločnosť ITN Distribution. Presný dátum vydania však ešte nie je známy. Pokochať sa môžete až dvoma trailermi.

Trailer A:

Trailer B:

Zábery z filmu:

Plagát: