Preskočiť na obsah

Objavte chuť na nebezpečné predmety v psychologickom horore ‚Swallow‘

Hlad po nezávislosti.

Hunter žije v napohľad dokonalom svete. Stará o perfektný, čistý, luxusný dom a jej úspešný manžel akoby vyskočil z dvojstránky magazínu o perfektných mužoch. Život ako z rozprávky sa stane ešte o niečo krajším po tom, čo Hunter otehotnie. Ritchie, ako správny úžasný muž, sa daru dieťaťa mimoriadne poteší.

Čomu sa Hunter vôbec nepoteší je stretnutie sa so švagrovcami. Ritchieho rodičia sú chorobne manipulatívni a vynakladajú všetku mentálnu silu na získanie kontroly nad svojim synom. Z natešeného budúceho otca Ritchieho sa stane muž s neodbytnými a obmedzujúcimi očakávaniami. Hunter sa ocitne v pastelovo rozprávkovom väzení a tlak prichádzajúci z každej strany začne vytvárať trhliny v dokonalom obraze bezchybného života.

Filmovo perfektný svet je len fasáda pod ktorou Hunter ukrýva nepríjemné tajomstvo zo svojej minulosti. To podľa všetkého vyústi do prejavov mentálnej poruchy nesúcej názov „Pica“. Hunter začne mať neodbytnú chuť na substancie ako ľad, hlina, kamene, papier či iné nebezpečné a ostré predmety.

Celovečerný debut Carla Mirabella-Davisa preskúma túžbu po nezávislosti a snahu nadobudnutia kontroly nad vlastným osudom.

V psychologickom horore Swallow si zahrali Haley Bennett, Austin Stowell, Elizabeth Marvel, David Rasche, Denis O’Hare, Luna Lauren Velez, Zabryna Guevara, Olivia Perez, Nicole Kang a iní.

Film Swallow je z produkcie Charades, Logical Pictures, Stand Alone Productions a vyjde 06.03.2020 na VOD platformách vďaka IFC Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *