Vstúpte do dediny strachu v horore ‚Caleb‘

Na pozvanie desu.

Ak vám Roberto D’Antona a L/D Production Company znie povedome, tak gratulujeme, ste našim pozorným čitateľom. Takmer presne pred rokom sme písali o talianskom horore s fantasy prvkami The Last Heroes: Gli Ultimi Eroi. Na tento rok si Roberto D’Antona prichystal niečo krvilačnejšie.

Pripravovaný horor Caleb je o Rebecce, ktorej mladšia 25 ročná sestra pracujúca ako novinárka záhadne zmizne. Pred zmiznutím sa snažila nájsť vysvetlenie pre zvláštne prípady nezvestných osôb. Od tragického dňa, kedy svoju sestru videla naposledy ubehli už tri mesiace. Rebecca sa však ani len na sekundu nevzdala a jej vlastné pátranie ju prinesie do drobnej a odľahlej dediny Timere.

V tichej dedine panuje pochmúrna atmosféra a Rebecca sa kvapky nádeje nedočká ani len od kostolníka a miestneho spisovateľa. Ten ju s desom v očiach upozorní na to, že kto vkročí do Timere, nikdy z neho neodíde. Dedine strachu totiž údajne panuje stelesnenie mýtického zla, schované za čiernymi očami, eleganciou a šarmom muža menom Caleb.

Horor Caleb zrežíroval Roberto D’Antona. So scenárom mu pomohla Annamaria Lorusso. Vo filme si zahrali Annamaria Lorusso, Roberto D’Antona, Francesco Emulo, Alex D’Antona, Natalia Moro, Nicole Blatto, Susanna Tregnaghi a Erica Verzotti.

Caleb je z produkcie L/D Production Company a vyjde niekedy v tomto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *