Gigantický pavúk v horore ‚Abyssal Spider‘ sa chce s vami spriateliť

Arachnofobici sa tomuto filmu radšej vyhnite. Horor Abyssal Spider, je ako názov napovedá, o podmorskom pavúkovi.

Keď dve nohy nestačia.

Ako máte radi svojich pavúkov? Malých? Veľkých? Dlhé nohy či krátke a veľký pulzujúci zadoček? Také, ktoré sa spúšťajú zo stropu, zatiaľčo sledujete film alebo tie, ktoré po váš šplhajú a oddychujú si na vašej ruke?

Oh, vážne? Všetky pavúky sú rovnako krásne a najradšej by ste sa nechali zmenšiť, len aby ste aspoň jedného chlpáča mohli objať?

Tak to vás viac než poteší horor Abyssal Spider (海霧) z Taiwanu od Joea Chiena. V ňom vás pavúk bude môcť objať bez vašej pomoci.

Joe Chien, zodpovedný za horory Shi cheng, Gui zhen či Z-108 qi cheng, si na rok 2020 pripravil naozaj bizarný monster horror.

Film je o záchranárovi Ajiem, ktorý po tragickej nehode pri záchrannej misii tankeru nesie na svojich pleciach smrť kolegov. Je absolútne zničený, no pracovať musí a voda je jeho druhým domovom. Nikdy však nezabudol na záhadný tieň, ktorý vyšiel spod mora.

Ajie, teraz pracujúci na rybárskej lodi, sa stane opäť záchranárom. Tentokrát pri prevrátenej jachte, z ktorej spolu so svojimi kolegami vyslobodí z pazúrov mora Xiaojing. Po jej príchode na loď sa však začnú diať šialené veci. Ľudia na palube začnú za záhadných okolností miznúť. Pitná voda a jedlo objavia preživší kompletne zničené. Jeden druhého začnú podozrievať zo sabotáže, no pravda je omnoho horšia. Nielen to, je väčšia, nebezpečnejšia, hladnejšia a nohatejšia.

Vo filme Abyssal Spider (海霧) od Joea Chiena a Nelsona Yana si zahrali Sunny Wang, Chia-Yen Ko, Jen-Shuo Cheng, Aggie Hsieh a iní.

Abyssal Spider (海霧) vyjde 11. septembra v Taiwane.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=llX0ItArVRg

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *