Nový ‚Pach krvi‘ nastražil šialené pasce. Nechajte sa chytiť v oficiálnom traileri

Pach krvi prichádza s novým "základom".

Základ novej spoločnosti.

Filmovú hororovú sériu Pach krvi (Wrong Turn) od Alana B. McElroya určite nie je nutné predstavovať. Zdeformovaná kanibalistická rodina milujúca pasce, násilie a nezvaných hostí nám robila spoločnosť už od roku 2003, odkedy za Pachom krvi vyšlo až 5 sequelov, ten posledný v roku 2014 s názvom Pach krvi 6: Krvavý hotel. Aj keď životnosť tejto série je závideniahodná, je fér pripomenúť, že od tretieho filmu v poradí vychádzali časti pochybnej kvality. To sa však možno čoskoro zmení.

Filmová séria sa dočkala „reštartu“, nie však hocijakého. K siedmemu filmu v poradí sa v úlohe scenáristu vrátil samotný tvorca Alan B. McElroy, z ktorého scenáru pracoval Mike P. Nelson, známy pre svoj horor The Domestics (2018). Príbeh sleduje skupinu priateľov s cieľom v zdraví prekonať Apalačskú trasu, jednu z najnáročnejších a najdlhších turistických trás na svete. Zlatým pravidlom akejkoľvek návštevy prírody je držať sa značiek a vyznačeného chodníka, no skupinka kamarátov sa rozhodla urobiť krok mimo s túžbou vidieť krásy schované pred očami „bežných“ turistov. Keby však vedeli, že vzácnym objavom bude psychopatická komunita usadlíkov známa ako The Foundation, možno by predsa len radšej zvolili všednejšiu trasu. Komunita The Foundation chce byť stavebným základom nového národa a ak niečo jej členovia nemajú radi, tak sú to ľudia nerešpektujúci ich územie.

Vo filme Mikea P. Nelsona a Alana B. McElroya si zahrali Charlotte Vega, Valerie Jane Parker, Daisy Head, Emma Dumont, Matthew Modine, Bill Sage, Tim DeZarn, Dylan McTee, Damian Maffei.

Pach krvi (Wrong Turn) je z produkcie Constantin Film a vyjde v amerických kinách 26. januára 2021. V nemeckých kinách vyjde o mesiac neskôr 25. februára. Či sa filmu dočkáme aj u nás ešte nie je známe, no aj tak by novému Pachu krvi nemal príchod na digitálne platformy trvať dlho.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *