Démon Sator sa už roky prikráda do duší jednej rodiny v horore od Jordana Grahama

Rodinu sleduje démon už niekoľko rokov. Čo vlastne chce?

Pod dohľadom démona.

Ak ste fanúšikmi atmosférických hororov, ktoré miešajú náročnú psychológiu s okultom, tak vás film Sator od Jordana Grahama bude určite zaujímať. Graham film napísal, zrežíroval a dokonca k nemu zložil hudbu. Ide o veľmi osobný projekt na ktorom pracoval celých sedem rokov. Osobný z dôvodu, že je film pohľadom do histórie mentálnych ochorení jeho vlastnej rodiny, ktorej viacerí členovia verili v nadviazanie kontaktu s údajne supernaturálnou entitou Sator. Tá mala rodinu sledovať naprieč generáciami. Film je aj preto zmesou fikcie a dokumentárne spracovaným domáckym videom, kde napríklad nájdete aj Grahamovu vlastnú starú mamu June Peterson, snažiacu sa vysvetliť a priblížiť jej reálne zážitky s touto entitou.

Film je o rozbitej rodine žijúcej v zabudnutom domčeku v blízkosti lesov. Priestory domu a ich obyvateľov však objíma úzkosť zo záhadnej smrti v rodine. Adam – nemožný zbaviť sa pocitu strachu – je ten, čo sa odhodlá nájsť odpovede; no na čo príde, kompletne zmení vnímanie seba samých. Vo svojom domove nie sú sami. Démon Sator roky sledoval každého z nich a postupne ich ovplyvňoval s jediným cieľom – získať ich duše.

Horor napísal a zrežíroval Jordan Graham. Zahrali si v ňom Gabriel Nicholson, Michael Daniel, Aurora Lowe, Wendy Taylor, June Peterson.

Sator je z produkcie Mistik Jade Films a vyjde 9. februára 2021 na VOD cez 1091 Pictures.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *