Resident Evil Village dostal nový trailer bohatý na horor a „vysokú lady“

Upírsky horor v Resident Evil Village.

Alcina si príde po vašu krv.

Ak patríte medzi Resident Evil fanúšikov, ktorí posledné mesiace trávili fantazírovaním o skončení pod opätkami vysokej a elegantnej Lady Alcine Dimitrescu, nový a v poradí štvrtý trailer vám urobí nesmiernu radosť. Ak vás však viac zaujímajú herné mechanizmy a nové príbehové prvky, určite si tu nájdete aj niečo pre seba. Trailer je skrátka pre každého.

Príbeh Resident Evil Village sa odohráva pár rokov po hrôzostrašných a traumatických udalostiach v predošlej časti Resident Evil 7: Biohazard. Protagonista Ethan Winters a jeho manželka Mia začali žiť svoj partnerský život odznova a v relatívnom pokoji pod ochranou BSAA (Bioterrorism Security Assessment Alliance), dúfajúc, že to peklo, ktoré sa stalo u Bakerovcoch, sa už nikdy nezopakuje a zostane len čiernou škvrnou v ich spoločnej minulosti.

Bohužiaľ, príde niečo ešte horšie. Túžbu po normálnosti im totiž prekazí Chris Redfield, bývalý člen S.T.A.R.S. a súčasný zamestnanec BSAA. Jeho zjavenie pre v pokoji žijúcu dvojicu spustí reťazovú akciu nevysvetliteľných a strašidelných udalostí, ktoré rozrušeného Ethana vyšlú do mysterióznej dediny v Európe. Bytosti noci totiž uniesli jeho dcéru Rose a Ethan je ochotný pre jej záchranu spraviť čokoľvek.

Ako ďaleko by ste zašli pre záchranu svojej dcéry vy?

Resident Evil Village od Capcom vyjde 7. mája 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox X/S.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *