Preskočiť na obsah

Noc hororu príde už toto leto v krvavej antológii

Noc hororu v novej antológii.

A Night of Horror Film Festival je populárny hororový festival s rodným domovom v Austrálii, kde sa v meste Sydney minulý rok konal už po desiatykrát. Keďže kategória krátkych filmov býva pravidelne bohatá, podobne ako v prípade festivalu Little Horrors, aj A Night of Horror musí mať vlastný antologický film, v ktorom sa predstaví desať režisérov so svojimi deviatimi krátkymi filmami.

Zaujímavé je to, že táto antológia s názvom A Night of Horror: Volume 1 vyšla na DVD v Austrálii a na Novom Zélande už koncom roku 2015, väčšieho rozšírenia sa však nedočkala. To sa má zmeniť v tomto roku, kedy sa film dostane na digitálnu platformu 20th Century Fox vďaka distribučnej spoločnosti 108 Media Corp.

Divák v antológii uvidí najlepšie a víťazné krátke filmy z festivalu A Night of Horror od režisérskych talentov, akými bezpochyby sú Bossi Baker, Nicholas Colla, Daniel Daperis, Carmen Falk, Matthew Goodrich, Evan Randall Green, Justin Harding, Goran Spoljaric, Enzo Tedeschi a Rebecca Thomson.

Hororový fanúšik sa môže tešiť na krátke filmy Hum, I am Undone, Point of View, Dark Origins, Flash, Scission, Ravenous, The Priest a Life Imitates. V nich sa vyskytujú démonické entity, kanibalizmus, body horror, zombíci a mnohé iné hororové elementy. Krátkymi filmami bude diváka sprevádzať Bianca Bradley, ktorú môžete poznať z filmu Wyrmwood.

A Night of Horror: Volume 1 vyjde na Digital HD už toto leto. Na oslavu tejto udalosti si spoločnosť 108 Media Corp prichystala promo klip. Taktiež sa na internete objavujú nekonzistentné informácie o tom, že namiesto deviatich filmov bude na digitálnej platforme po dvoch rokoch krátkych filmov desať. Informáciu však nevieme potvrdiť.

Trailer:

Nový promo klip:

https://www.youtube.com/watch?v=EGgDCRn6Q_I

Zábery z filmu:

Plagát: