Anna má účes na zabitie v satirickom horore ‚Bad Hair‘

Vlasy získajú vlastný rozum v horore Bad Hair na Hulu.

Sú aj horšie veci ako zlý účes.

Koľkí alebo koľké pravidelne využívate plody vlasovej módnej technológie príčeskov? Akú formu napájania preferujete a aké vlasy vám vyhovujú? Syntetické alebo ľudské?

Nie, stále ste na webe o horore. Nepremenili sme sa na life stylový magazín, aspoň nateraz. Uvidíme, kam nás tento rok ešte zaveje, možno aj k horoskopom.

Vlasy sú centrálnou záležitosťou satirického hororu Bad Hair, ktorého príbeh sa odohráva v roku 1989 v Los Angeles, kde si snaží v priemysle hudobnej televízie vybudovať kariéru ambiciózna a talentovaná Anna z Comptonu. Šéfka jej však dá najavo, že ak sa chce na rebríku úspechu posunúť vyššie, bude musieť popremýšľať o výraznej zmene vzhľadu.

Anna si tento komentár vezme k srdcu. Veď predsa len je pravda, že vo svete hudby a televízie hrá móda hlavnú úlohu. Šedá myš upúta pozornosť len málokoho. Na radu šéfky sa rozhodne pozmeniť svoj účes o ktorý sa doteraz starala sama. U kaderníčky si zvolí clip in príčesky z pravých ľudských vlasov, veď vo svete fičí New jack swing, iná možnosť ani neexistuje.

Nové vlasy Anne dodajú nielen sebavedomie, ale i balík vysnívaných kariérnych možností. Bohužiaľ, jej clip in vlasy mali svojho pôvodného majiteľa a vyzerá to tak, že na hlave Anny nadobudli vlastný rozum.

Bad Hair je od Justina Simiena, ktorý je zodpovedný za satiru Dear White People. Vo filme si zahrali Elle Lorraine, Ashley Blaine Featherson, Corinne Massiah, Jay Pharoah, Madeleine Byrne, Lena Waithe, Vanessa Williams, Judith Scott, Tiffany Black, Kelly Rowland.

Bad Hair vyjde na Hulu 23. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *