Pozrite si trailer na novú Annabelle

Posledná démonická pomsta.

Bábika Annabelle príde do kín na konci júna a svoj marketingový kalendár si celkom zahustila. Presne na úder zrodenia apríla vyšiel prvý oficiálny trailer, len dva týždne po teaser traileri. Ubehli dva mesiace a zrazu tu máme upútavku číslo dva. Nový trailer prináša pohľad na pár čerstvých démonických entít a ak niečo dokazuje, tak to, že Gary Dauberman sa so zrejme finálovým bábikovským počinom konečne pohral.

Annabelle Comes Home nás vezme do doby, kedy Ed a Lorraine Warrenovci umiestnili desivú Annabelle do sklenenej výkladnej skrinky vo svojej legendárnej miestnosti supernaturálneho hororu.

Niekedy však ani kňaz a svätená voda nedokážu zabrániť zlu. Annabelle sa predsa nachádza v miestnosti koncentrovaných démonických síl a a zobudiť ich jej nezaberie príliš veľa námahy. Za prebudenie démonickej armády totiž bude zodpovedná zvedavosť jednej z dvojice opatrovateliek Judy, dcéry Eda a Lorraine. Tým sa z náručia spánku oslobodené entity rozhodnú Edovi a Lorraine pomstiť – skrz ich desaťročnú dcéru a jej dve opatrovateľky.

Film zrežíroval a napísal Gary Dauberman, ktorý vyhotovil scenáre pre obe predošlé časti Annabelle, horor The Nun a očakávané pokračovanie To: Kapitola II. S príbehom mu pomáhal James Wan. Vo filme si zahrali Mckenna Grace, Katie Sarife, Madison Iseman, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Stephen Blackehart, Luca Luhan a ďalší.

Annabelle Comes Home je z produkcie New Line Cinema, Atomic Monster Productions, The Safran Company a vyjde v slovenských a českých kinách 27.06.2019 cez Continental Film a Vertical Entertainment. V USA film uvidia o jeden deň skôr.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: