Tvorca filmovej série ‚Nezvratný osud‘ prichádza s novým karmickým hororom

Čo prinesie nový film od tvorcu 'Nezvratný osud'?

Nepozeraj sa a pomôž!

Hovorí vám niečo meno Jeffrey Reddick? Nuž, malo by. I napriek tomu, že doteraz nikdy nestál v pozícii režiséra na čele celovečerného filmu, ako scenárista priniesol všetkým hororovým fanúšikom legendárne Nezvratný osud a Nezvratný osud 2. Okrem toho ste od neho mohli vidieť horory Tamara, Dead Awake či z minulého roku The Final Wish.

Ako režisér si okrem hudobného videoklipu otestoval svoje schopnosti v krátkom hororovom filme Good Samaritan z roku 2014. A práve tento príbeh mu dodal sebavedomie na to, aby ho skúsil pretvoriť na 84 minútový film.

Good Samaritan, pod novým názvom Don’t Look Back, je tak prvým filmom, ktorý ma v kolónkach „Réžia“ a „Scenár“ meno Jeffrey Reddick.

Príbeh je o nezvratných hororových následkoch Efektu prihliadajúcich. Keď ľuďmi obľúbeného a známeho Douglasa Heltona v parku napadne muž, viacerí svedkovia sa len nečinne prizerajú. Čo je horšie je to, že Douglas následkom zranení podľahne.

Keď sa verejnosť dozvie mená svedkov, ktorí Douglasovi nepomohli, za záhadných okolností začnú „prihliadajúci“ umierať. Ľudia tomu moc nevenujú pozornosť a nejeden by mohol cynicky vyhlásiť, že si to zaslúžia.

Svedkyňa Caitlin Kramer, ktorá si sama prešla životnou tragédiou, však cíti obrovský pocity viny a hnevu. So snahou vysporiadať sa so svojim ľudským zlyhaním, sa rozhodne pomôcť vyšetriť vraždu Douglasa Heltona. A ktovie, možno vyšetrenie vraždy pozastaví záhadné úmrtia nevinných svedkov a zachráni tak samu seba.

Pri svojej ceste za spravodlivosťou si však všimne, že po životoch svedkov vraždy nemusí ísť nahnevaný člen rodiny. Okolo nej sa začnú diať bizarné, mysteriózne udalosti a sú momenty, v ktorých je presvedčená o tom, že ich životy má v pláne ukončiť vyššia, možno nezvratná moc.

Vo filme si zahrali Kourtney Bell, Skyler Hart, Will Stout, Jeremy Holm, Jaqueline Fleming, Amanda Grace Benitez a Han Soto.

Don’t Look Back je z produkcie Hood River Entertainment a vyjde vďaka Kamikaze Dogfight na VOD už 16. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *