Preskočiť na obsah

Nočné mory a desivé halucinácie v horore Theta States

Nočná mora alebo realita?

Danny už dlhodobo trpí nespavosťou. Zasahuje mu to do osobného života a hlavne do toho pracovného. Nech skúšal čokoľvek, nikdy mu nič nepomohlo. Danny v podstate už rezignoval a prijal túto časť života ako prekliatie, ktorého sa nikdy nezbaví.

Náhodou však natrafí na reklamu propagujúcu novú kliniku s nádherným názvom Audible Lucid Perceptions. Okamžite sa objednal na konzultáciu o jeho nespavosti. Dr. Zovnig mu však mohol odporučiť jedine experimentálnu liečbu, ktorá spočíva vo vložení zvukového zariadenia do ucha. Toto zariadenie vydáva zvukové vlny na špecifickej frekvencii. Majú za úlohu preniesť Dannyho do ríše snov a konečne mu dopriať to, čo ostatní berú ako samozrejmosť.

Na Dannyho počudovanie, experimentálna liečba fungovala hneď z úplného začiatku. Tešil sa, že sa po rokoch vyliečil a môže si dať dohromady celý svoj život. No čo spočiatku vyzeralo ako medicínsky zázrak sa rýchlo premení na nočnú moru – doslova.

Danny začne trpieť nočnými morami, vidinami a halucináciami, ktoré sú príliš živé na to, aby ich rozlíšil od reality. Danny však po chvíli začne pochybovať o tom, že ide o výplody jeho mysle. Čo ak, to čo vidí, je skutočnosť?

Film Theta States napísal a zrežíroval Manny Serrano. Zahrali si v ňom Erin Brown, Kathryn Lill, Deana Demko, Tom Ryan, Tom Coll a ďalší.

Theta States prinesú na digitálne platformy Mass Grave Pictures a ITN Films už tento rok, presný dátum zatiaľ nie je známy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: