Na internátnej škole sa dejú nevysvetliteľné veci v seriáli ‚El Internado: Las Cumbres‘

V tejto škole si každý študent nájde svoje večné miesto.

El internado bol populárny španielsky mysteriózny seriál z produkcie Globomedia a vysielaný na stanici Antena 3 medzi rokmi 2007 a 2010. Za krátke tri roky sa diváci dočkali až 71 epizód, a aj keď 10 rokov od finále nie je tak strašne veľa, už vo februári príde na Prime Video remake s názvom El Internado: Las Cumbres. Výrazným rozdielom oproti originálu je silný hororový tón, ktorý oficiálny trailer dáva úmyselne do popredia.

Seriál je o internátnej škole pre problémových tínedžerov, ktorých podľa prítomných vychovávateľov a profesorov nechcú samotní rodičia a ani spoločnosť. Lenže škola s prísnym režimom a všade prítomným náboženstvom skrýva desivé tajomstvá a šokujúce príbehy školákov, ktorí sa za roky fungovania školy bez stopy vytratili alebo ich telá našli v neďalekom lese. Exorcizmus, duchovia a nevysvetliteľné udalosti. Skupina tínedžerov bude musieť prísť na to, čo sa na izolovanej internátnej škole v skutočnosti deje.

Seriál vytvorili Asier Anduenza a Laura Belloso. Zahrali si v ňom Francisca Aronsson, Sara Balerdi, Daniel Arias, Carlos Alcaide, Paula del Rio, Natalia Dicenta, Mina El Hammani, Asia Ortega, Claudia Riera a mnohí ďalší.

Prvá séria seriálu El Internado: Las Cumbres sa dočká premiéry 19. februára 2021 na Amazon Prime Video.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *