Supernaturálny sériový vrah je jedinou šancou na prežitie v horore Bonejangles

Zlo proti zlu v komediálnom horore Bonejangles.

Mr. Bonejangles je obávaný sériový vrah s možným nadprirodzeným pôvodom. Nevinní ľudia a policajné jednotky si s ním dlho nevedeli dať rady. Za jeden večer dokázal bez problémov zavraždiť tri obete a tradičné zbrane a metódy sebaobrany naňho jednoducho nemali jediný účinok.

Keď sa miestnej polícii po vyčerpávajúcom boji podarí Bonejanglesa dolapiť, všetci do jedného si vydýchnu hlasitým upokojením. Nie však nadlho.

Pri transporte sa polícia ocitne v mestečku, ktoré je zavalené desivou kliatbou a začnú si ho rozoberať všemožné démonické kreatúry a zombíci. Polícia si s krvilačným démonickým návalom zločinu nevie dať rady a tak sa zraky upriamia na Bonejanglesa v policajnej dodávke. Jeho pekelné schopnosti a túžba vraždiť sa môžu polícii hodiť. Rozhodnú sa ho v mestečku vypustiť a s jeho pomocou vyhladiť ulice od všetkého zla, ktoré tam nepatrí.

Ide však o risk a oslobodenie hrôzostrašného supernaturálneho sériového vraha sa môže rýchlo obrátiť proti nim.

Bonejangles je hororovou komédiou hrajúcou sa s klišé hororového žánru, no vzdávajúc poctu žánrovým klasikám. Film je od režiséra Bretta DeJagera (The Legend of Cooley Moon, 2012) a scenáristu Keitha Melchera (miniséra Larry and the Monsters, 2015) .

V Bonejangles si zahrali Reggie Bannister, Elissa Dowling, Kelly Misek, Jr., Julia Cavanaugh, Devin Toft, Jamie Scott Gordon, Lawrence Wayne Curry a Hannah Richter.

Film vyjde 18. júla tohto roku na VOD.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=7TiF_ps9F2s

Zábery z filmu:

Plagát: