Seriál ‚Clarice‘ dostal počas Super Bowlu trailer plný symbolizmov

Clarice čaká boj s temnotou.

Tichu odzvonilo.

O pripravovanom seriáli Clarice sme už písali niekoľkokrát, naposledy v januári pri vydaní oficiálneho traileru. Behom Super Bowlu LV, v ktorom vyhral Tom Brady a jeho Tampa Bay Buccaneers, sa na televízne obrazovky okrem zábavného programu, reklám a vystúpenia umelca The Weeknd, dostali aj trailery a krátke spoty k pripravovaným filmom a seriálom. O spote k trileru Old od M. Night Shyamalana nájdete článok tu, no fanúšikovia hororu a temných odtieňov trilerov sa dočkali aj kompletne nového traileru k prvej sezóne seriálu Clarice. A i napriek tomu, že tvorcovia seriálu museli kvôli komplikovaným autorským právam dávať veľký pozor na dotýkanie sa dejových línií z Mlčania jahniat, nový trailer využíva silný symbolizmus, pre ktorý je hneď jasné, o čom Clarice je.

Príbeh televízneho seriálu Clarice sa odohráva v roku 1993 a teda rok po udalostiach filmového Mlčania jahniat (The Silence of the Lambs). Clarice Starling, ktorá sa po poslednom prípade Buffala Billa ešte stále nedokázala vynoriť z vôd emocionálnej temnoty, sa musí chopiť vlastnej vnútornej sily a skočiť do močiarov plných sériových vrahov a sexuálnych predátorov. Kvôli sláve získanej z prípadu Buffala Billa, jej kariéru prísnym a súdiacim okom pozorujú nielen dobroprajní kolegovia a nadriadení. Clarice čaká ohromne ťažká bitka s des vyvolávajúcimi kriminálnikmi i so samou sebou.

V Clarice si zahrali Rebecca Breeds, Shawn Doyle, Erica Anderson, Jayke Atkinson, Marnee Carpenter, Chris Farquhar, Lara Binamé, Lucca De Oliveira a iní.

Seriál Clarice si dobije premiéru 11. februára 2021 na CBS.

Super Bowl Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *