Natáčanie hororu sa premení na skutočné paranormálne peklo vo filme ‚The Dead Half‘

Z filmu sa stane desivá realita.

Nie je horor ako horor.

Horor The Dead Half sa konečne po takmer 4 rokoch dostane na internety a DVD vďaka BayView Entertainment a ich žánrovom labeli HNN Presents. Menší film od veterána Davida Van Hoosera má silný indie nádych, čo len pomáha aure samotnému filmu.

The Dead Half je totiž o Aaronovi, začínajúcom filmárovi odhodlanom stať sa silne žiariacou hviezdou hororového žánru. K svojmu neodvratnému úspechu má všetky dôležité ingrediencie: strašidelnú lokalitu a ochotných priateľov. Miestom natáčania je už na samotný pohľad desivý, opustený domov. Podľa miestnych legiend v ňom žil veľmi svojský doktor a zároveň otec za záhadných okolností zosnulých dvojičiek. Dom mal byť okrem rodinnej tragédie taktiež miestom vykonávania viacerých lekárskych zákrokov. V skratke, táto lokalita spĺňa všetky podmienky na vytvorenie dokonalého hororového filmu. Aaron, milujúci autenticitu, chce natočiť „dokumentárny“ horor. Stačí rozmiestniť kamery a nechať dušu domu pracovať. Jeho priatelia Dillon, Jill a Claire majú jednoduchú úlohu – predať svoj strach najlepšie, ako len vedia. Pre ich smolu, dom má iné plány…

The Dead Half je od Davida Van Hoosera a scenáristu Craiga Andersona. Vo filme si zahrali Elijah Wallace, Jessica Awh, Johnna McCarthy, Connor Weaver, McKenna Harrington, Megan Kasselberg, Larry Underwood.

The Dead Half je z produkcie Lighthand Productions a vyjde cez HNN Presents/BayView Entertainment 9. februára 2021 na VOD a DVD.

Trailer:

https://youtu.be/lckSQzzQa5Q

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *