Preskočiť na obsah

Horor #Screamers vás chce vyľakať k smrti

#Nekrič!

Spomínate si na tú úžasnú dobu internetu, kedy všetky online videá boli v kvalite 240p a tie najvíralnejšie z nich boli primitívne ľakačky? Nie? Tak to máte šťastie. V súčastnosti je ten obsah o kúsok lepší. No skúsme si predstaviť alternatívnu realitu, v ktorej je najpopulárnejšou webovou stránkou gigaler.com. Vytvorili ju dvaja po peniazoch bažiaci maniaci Tom Brennan a Chris Grabow.

V tejto alternatívnej realite ide o YouTube a všetky sociálne siete dokopy. Jednoducho zlatá baňa. Najväčším lákadlom sú však virálne videá. Najpopulárnejšou sériou na gigaler. com je však #Screamers. Ide o úžasné kreatívne videá, v ktorých sa nedeje absolútne nič, kým zrazu do kamery nezakričí maskované čudo. No zábava, čo vám budeme hovoriť.

Celá crew gigaler.com potrebuje nájsť tvorcov svojho najvirálnejšieho obsahu a tak sa pokúsia sledovať stopy v úplne prvom videu, kde vidno dievčinu na cintoríne. Pátranie ich privedie k prekvapivej skutočnosti, a to takej, že na videu neznáma žena je v skutočnosti už štyri roky nezvestná, a akoby toho nebolo málo, nachádza sa pri hrobe Francisa Tumbletyho. Tumblety bol minimálne podľa traileru jedným z hlavných podozrivých z vrážd vo Whitechapel, tj. vraždy Jacka Rozparovača. Každý však vie, že Tumblety nebol nikdy serióznym adeptom pre identitu legendárneho sériového vraha. Ale je to film, však čo…

Táto mystéria ich v konečnom dôsledku privedie na územie nikoho, kde stojí nevľúdne vyzerajúci dom. Nájde tam crew gigaler.com nezvestnú ženu? Kto je zodpovedný za strašidelné virálne videá? O čo týmto ľuďom ide?

Tento found footage horor #Screamers zrežíroval Dean Matthew Ronalds a napísať ho pomohol Tom Malloy. Vo filme si zahrali Tom Malloy, Chris Bannow, Griffin Matthews, Emanuela Galliussi, Theodora Miranne a Abbi Snee.

#Screamers je z produkcie Trick Candle Productions a vyjde 5. apríla v kinách v USA a neskôr 17. apríla na VOD cez Dread Central Presents.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: