Preskočiť na obsah

Brutálny horor Parts Unknown dostal nádherný trailer

Parts Unknown a krvavá mysterióznosť.

Richard Chandler je herec, producent, scenárista a režisér, ktorý má s réžiou viac než 10 ročné skúsenosti. Môžete ho poznať vďaka filmom Sons of Perdition (2007), Gilgamesh (2014), Witch Hunt (2016) alebo ak nás sledujete pravidelne, jeho meno ste si mohli všimnúť v článku o hororovej antológii 60 Seconds to Die.

Tento rok si pre hororových fanatikov pripravil brutálny film Parts Unknown, v ktorom môžeme stretnúť bizarnú rodinu, profesionálne sa venujúcu wrestlingu. Nie všetko je však v súlade s kostolným poriadkom a pozadie organizovania a zúčastňovania sa na wrestlingových podujatiach má svoj temný charakter.

Aj samotný trailer preteká mysterióznosťou, ktorá človeka len viac motivuje k nedočkavosti dostať všetky odpovede na vyskakujúce otázky. Je však jasné, že zápasy nie sú tak úplne legálne a tento fakt wrestlerom vyhovuje. Niečo z iného sveta ich má pod svojou kontrolou a za svoju službu prinášania tiel dostávajú dar, po ktorom by túžil nejeden z nás. Nič však nie je čiernobiele a po rokoch bitiek, prázdnoty a preliatej krvi možno nastal čas na zmenu. Alebo sú už dávno stratení? Jedno je však isté: „Všetka krása musí umrieť.“

Parts Unknown je z produkcie Boston Film Family a zahrali si v ňom William DeCoff, Alexandra Cipolla, Sarah Michelle, Lizzie Havoc, Jake ‚the Snake‘ Roberts, Alexander Hauck, Ralph Regine, Christina Costello, Stephen Cwiok, The Devil’s Doormen, Brian Zane Schiedel a Melantha Blackthorne.

Parts Uknown vyjde toto leto, pravdepodobne už v júni.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: