Preskočiť na obsah

Maskovaný votrelec uväzní zamilovaný pár v dome vo filme ‚Held‘

Boj o život ako druhá šanca pre vzťah.

Fajn, možno nadpis o zamilovanom páriku nie je až tak úplne presný. Emma a Henry sú pár – sú dokonca manželský pár – no ich vzťah sa kotúľa dolu kopcom nespokojnosti a vyprahnutých emócií. Stratenú iskru sa rozhodnú nájsť na luxusnejšej dovolenke, ubytovaní v nádhernom, technológiami presiaknutom dome. Okrem prvotriednych bezpečnostných prvkov dom dýcha smart funkciami – činiac z neho kreatúru s vlastnou mysľou.

Pokus pre manželstvo produktívny oddych im v jednu noc prekazí neznámy nočný votrelec. Vydesení, Henry a Emma sa pochopiteľne rozhodnú odísť, no tento logický plán im prekazí „inteligentný“ dom, ktorého bezpečnostný systém ich naopak v priestoroch uväzní. Od stien sa začne odrážať nerozoznateľný hlas, vychádzajúci z úst zamaskovaného neznámeho votrelca. Hlas, ktorý vie o intímnych detailoch vzťahu manželského páru až podozrivo veľa. Hlas, ktorý im ako jediné záchranné lano podhodí bezpodmienečné poslúchanie príkazov. Čím viac je situácia šialenejšia, tým viac je Henrymu a Emmy jasné, že ak chcú prežiť, musia ťahať za jeden povraz a odhaliť tvár za desivou temnou maskou.

Film zrežírovali Chris Lofing & Travis Cluff. Scenár napísala Jill Awbrey. Vo filme si zahrali Jill Awbrey, Bart Johnson, Zack Gold, Jener Dasilva, Tessa Munro, Ryan Shoos, Porchea Carroll, Liz Fenning a ďalší.

Held je z produkcie Tremendum Pictures a vyjde vďaka Magnet Releasing 9. apríla 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *