Preskočiť na obsah

Tvorcovia ‚Dark‘ prichádzajú s novým mysterióznym seriálom ‚1899‘

Temná migrácia.

Ak ste videli seriál Dark na Netflixe a od poslednej epizódy ste čakali na ďalšiu tvorbu od kreatívneho dua Jantjeho Friesea a Barana bo Odara, už nemusíte čakať. Teda, chvíľu si ešte počkáte, ale aspoň môžete zaspávať s istotou pomalého prílivu hororu. Jantje Friese a Baran bo Odar po úspechu Dark podpísali s Netflixom exkluzívnu 5 ročnú zmluvu a novým uzlíkom mysterióznosti je seriál s názvom 1899.

Kedy seriál presne vyjde ešte nevedno, no Netflix už svojich divákov pripravuje pomocou krátkeho oznamovacieho videa, ktoré toho príliš veľa síce neprezrádza, no dokonale vykresľuje očakávanú atmosféru.

Príbeh zatiaľ 8 dielneho seriálu je o imigrantskej lode plnej rôznych kultúr a národností, putujúcej z Európy do vysnívanej zeme nekonečných možností Ameriky. So zrakom na obzor svetlej budúcnosti sú imigranti ochotní prežiť búrlivú a ťaživú plavbu, no keď na otvorenom mori zbadajú druhú, niekoľko mesiacov hľadanú loď, pôvodne naplnenú ľuďmi ako sú oni, začnú svoju plavbu vnímať úplne inak. To, čo nájdu na sesterskej lodi zmení ich sny na nočnú moru, ktorej základy ležia na pôde desivej záhady a temných tajomstiev.

Teaser:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *