Preskočiť na obsah

Krvavý zombie muzikál Anna and the Apocalypse v novej ochutnávke

Zaspievajte si pri vraždení zombíkov vďaka filmu Anna and the Apocalypse.

Áno, áno, ďalší vianočný horor. Sme už ako nákupné centrá v októbri, ale nie je to naša vina, blížia sa najpopulárnejšie sviatky v roku a je potrebné dať trailery čo najskôr vonku. Nemôžeme ich držať v utajení, tak ospravedlňte našu predčasnú zasneženú náladu.

Na druhej strane, tento film nesúci názov Anna and the Apocalypse vonia krásnou škoricovou originalitou a nie je nič príjemnejšie, ako si pokojné sviatky spríjemniť krvavým zombie muzikálom. Áno, čítate správne. Muzikálom. Fajn, možno trochu preháňame. Určite z toho nebudete mať zážitok ako pri Bedároch, ale tento masakrálny zombie horor v sebe skrýva kontrastné tanečné a spevácke scény. Takže ak ste niekedy snívali o popíjaní punču pri sledovaní nežnej žienky odtínajúcej hlavy zombíkom, vaše želanie vám duch Vianoc jednoznačne splní.

Ale k samotnému filmu. Anna and the Apocalypse vyrozpráva krásny vianočný príbeh o drobnom mestečku Little Haven, na ktoré už dopadla sviatočná atmosféra. Anna je stále vysokoškoláčka a v jej mysli nie je nič iné okrem prázdnin a vianočných nákupov. Lenže všetky jej nádherné predstavy prekazí „menšia“ nepríjemnosť- zombie apokalypsa. Áno, v meste sa záhadným spôsobom začne šíriť zombie ošiaľ a okrem študentských a vzťahových problémov bude musieť riešiť hordu chodiacich mŕtvol a zhnitých snehuliakov. Našťastie sa k nej pripoja jej kamaráti a spoločne sa dajú na ochranu svojich rodín a fakulty.

Anna and the Apocalypse je od režiséra Johna McPhaila, ktorý taktiež stál za oceňovanou drámou Where Do We Go From Here? z roku 2015. Na scenári pracovali Alan McDonald (krátky horor One Night in Sutherland Hill) a Ryan McHenry, ktorý v roku 2011 napísal a zrežíroval krátky film s názvom Zombie Musical, takže naozaj mal odkiaľ čerpať nápady.

Vo filme si zahrali Ella Hunt, Malcolm Cumming, Sarah Swire, Christopher Leveaux, Ben Wiggins, Marli Siu, Mark Benton, Paul Kaye a Ella Jarvis.

Anna and the Apocalypse z produkcie Blazing Griffin a Parkhouse Pictures zažije premiéru 22. septembra na Fantastic Feste v Austine, Texas.

Oficiálny teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=gEvHHUMx3Qs

Zábery z filmu:

Plagát: