Preskočiť na obsah

Navštívte peklo v horore The Devil’s Well

Dostaňte sa do pekla cez horor The Devil’s Well.

Veríte v existenciu pekla? Či už áno alebo nie, je minimálne zvláštne vzrušujúce pripustiť reálnosť priestoru, v ktorom si ľudské duše užívajú nekonečne trvajúce týranie. Ak vám je známy seriál Lucifer, tak nám dáte za pravdu, že by bola mega zábava užívať si peklo pod drobnohľadom Lucifera so sexy britským prízvukom.

Ľudská fantázia a občasná náboženská posadnutosť dali priestor pre vznik akýmsi „vstupom do pekla“, teda miestam, ktoré sú údajne bránami do pekla. Nachádzajú sa na viacerých lokalitách a mnohé sa dajú navštíviť. Turistom rozhodne nikto brániť nebude. Ak chcete, pokojne navštívte „Dvere do pekla“ v Turkménsku, horu Ming v Číne či jazero Pergusa v Taliansku.

Jedným takým (neznámym) miestom sa zaoberá found footage horor The Devil’s Well, predtým známy ako The Unexplained Disappearance of Karla Marks.

V jednej tajomnej podzemnej lokácii sa nachádza studňa s bohato desivou históriou, kvôli čomu je známa ako Diablova studňa. Karla Marks a jej manžel sa vydajú na amatérske paranormálne pátranie po diablových stopách, no Karla Marks záhadne zmizne.

Rok po tragickom zmiznutí sa skupina vyšetrovateľov vydá nájsť pravdu o Karle a mieste, ktorého paranormálna sila sa odvtedy spája práve s jej nezvestnosťou. Nikto z nich však nerátal s tým, že sa im ich tajné želanie splní a pri studni nájdu osud, ktorý ich životy premení na skutočné peklo.

Horor The Devil’s Well je od Kurtisa Spielera (Sheep Skin, 2013) a zahrali si v ňom Bryan Manley Davis, Chris Viemeister, David Alexander, Kristen Seavey, Anne-Marie Mueschke a Lauren Sowa.

The Devil’s Well je z produkcie Invasive Image a cez distribučnú spoločnosť Wild Eye Releasing vyjde na DVD a na VOD 23. januára tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: